basementizid.kunst.cellar


Sergej vutuc at Galerie Nabrezi, Praha CZ
May 27, 2009, 8:09 am
Filed under: Uncategorized

sergej_vutuc_praha

Galerie Nabrezi, PRAHA 5 – Smichov
http://www.nabrezi.cz
VÝSTAVA FOTOGRAFIÍ:
SERGEJ VUTUC
Opening – patek / Friday 29. 5. 2009 – 19:00
30. 05 – 12.06. 2009
galerie otevrena 15.00 – 19.00 mimo needle a pondeli
support: Free Mag, eleven and Carhartt

„Nepojmenovávám své fotografie, nechávám je mluvit samotné. Nejsou o místech, ani lidech, kteří jsou na nich zachyceni, ale jde spíše o sbírku momentů, které vytáří příběhy samotné.“
Sergej Vutuc
se narodil v roce 1979 v Doboji (Bosna a Hercegovina), své mládí prožil v Záhřebu, odkud se přestěhoval do německého Heilbronnu, kde žije. V devadesátých letech založil HC – Punkový label Get Off Records a zároveň působil jako kytarista seskupení Five minutes to Steve. Na přelomu tisíciletí vyměnil kytaru za fotoaparát a začal se více věnovat fotografii a konceptuálnímu umění. Od roku 2005 provozuje galerii Basementizid.kun¬st.cellar v Heilbronnu, kde sám pořádá výstavy různých umělců z celého světa. Podílí se i na projektu Art of Asfalt, což je společenství balkánských umělců.
Jeho fotografie jsou publikovány ve skateboardových a street-artových magazínech a fanzinech téměř po celé Evropě. Sám také vydal svou knihu „No skateboarding permitted“ a několik fanzinů. Vystavoval na mnoha místech Evropy a USA. A nyní se můžete přijít podívat na jeho fotografie do přážské galerie NÁBŘEŽÍ.
www.sergejvutuc.com

Advertisements
Comments Off on Sergej vutuc at Galerie Nabrezi, Praha CZ

Comments are closed.%d bloggers like this: